Похідні фінансові інструменти для хеджування

Відповідно до чинного законодавста України до похідних фінансових інструментів відносять – замовити дипломну роботу – заказать дипломную работу.:

інструменти, розрахунки за якими провадитимуться у майбутньому;

інструменти, вартість яких змінюється внаслідок змін відсоткової ставки, курсу цінних паперів, валютного курсу, індексу цін, кредитного рейтингу (індексу) або інших змінних, що є базисними;

інструменти, які не потребують початкових інвестицій.

Аналіз даних архіву валютних курсів НБУ [23], економіка країни характеризується волатильністю ціни на іноземну валюту:

станом на грудень 2012 р. курс долара США до гривні зріс на 52,48 %, що складає 2,65 грн.;

протягом 2016 р. – на 88,36 % (7,06 грн.);

за І півріччя 2017 р. – на 33,29 % (5,25 грн.).

Такі негативні тенденції розвитку валютного ринку держави впливають на зовнішньоторговельний баланс – замовити дипломну роботу – заказать дипломную работу..

У контексті хеджування банківських валютних ризиків на початку 2015 р. відбулася історична подія – запуск валютних ф’ючерсів на Українській біржі та на фондовій біржі “Перспектива” за наступними напрямами:

торги ф’ючерсом на валютну пару долар-гривня;

торги ф’ючерсом на валютну пару євро-долар;

торги ф’ючерсом на ціну афінованого золота;

старт торгів цінними паперами іноземних емітентів (подвійний лістинг) – заказать дипломную работу..

Стратегія хеджування відбиває загальнии підхід, концепцію управління фінансовою діяльністю, зміст якоі полягає в обмеженні або мінімізаціі ризиків (стабілізує прибуток за мінімального рівня ризику і дає можливість одержати однакові результати незалежно від мінливості фінансових ринків) – замовити дипломну роботу – заказать дипломную работу..

Недоліком хеджування є унеможливлення використання переваги від сприятливоі кон’юнктури ринку. З огляду на це банки та клієнти можуть свідомо брати на себе ризики задля досягнення більш високих показників прибутковості – заказать дипломную работу.

Фондова біржа “Перспектива” 21 січня 2015 р. запустила торги валютними ф’ючерсами на міжбанківські курси гривні до долара США і євро (див. рис. 2.1) – замовити дипломну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *