Хитрощі для мотивації, або як тримати себе в тонусі?

І знову про мотивацію…

У  кожного з нас є багато захоплюючих наші думки напрямів: або просто хоббі, або сфери, які нам цікаво вивчити, або напрямів, пов’язаних з роботою. Як мотивувати себе у сучасному світі бути концентрованим на досягненні проміжних етапів (шлях удосконалення не закінчується ніколи)?

 

Ви маєте усвідомити, що мотивація це не магія! Кожен коуч і тренер володіє певним набором інструментів, які опанував на власному досвіді. Проте існує беззаперечний шаблон.

 

Отже, варто навчитись виокремлювати лише 6 напрямів для підтримки власної мотивації:

 

  1. встановити ціль! (одну, поточну) – відчуйте її і уявіть як її досягнення змінить Ваше буття.
  2. вчіться встановлювати проміжні (короткострокові) цілі – прогрес від їх досягнення неодмінно наближуватиме Вас до головної цілі.
  3. Відслідковуйте прогрес – сьогодні це надзвичайно просто, курс на Coursera, для прикладу Вам допомагатиме автоматично))

4.Нагороджуйте себе (радуйте) – дрібницями, які Ви давно хотіли отримати, або тими, що Ви хочете отримати. Для пракладу на своєму робочому місці залиште такий АТРИБУТ і він неодмінно буде мотивувати Вас!

  1. Не бійтесь невдач! Кожен, запам’ятайте, кожен! може отримати відсіч! Але той, хто не зупиняється рухається далі.
  2. Не почувайтесь самотнім! Будьте на одинці. Так, вчіться бути самим з собою. Якщо Ви не навчитесь бути щасливим наодинці, Ви приречені на все життя. Ви будете залежати від інших, шанси такі, що оточуючі не діляться своєю мотивацією. Прагніть створити своє гніздо, де саме Вам буде комфортно… Творити, розвиватись та мотивувати себе!

 

Пам’ятайте: “життя не спринт, а марафон” – не покладайтесь на шанс, завжди передбачте план В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *