Як писати дипломну роботу?

За час навчання в університеті я усвідомила один надзвичайно корисний умовивід: кожен має займатися справою за покликанням. Бути професіоналом означає не бути дилетантом.

Чому навчають нас? Бути дилетантами.

Чому? Тому що ми весь час вчимо всього по зовсім трішки, якщо говорити мовою, щоб мене зрозумів кожен. Як ви думаєте, скільки років триває подібне навчання? Правильно, ви не думаєте! Ви знаєте – мінімум 5 років. Фактично, Ви витрачаєте 5 років життя на те, щоб отримати те, що варте незабутніх спогадів про випускний вечір у кращому випадку.

Що ж таке написання дипломної роботи? Це не що інше як заглиблення в тему, тобто дослідження вузького напряму, обраного вами чи викладачем. Ви думали про те, чи знадобляться вам подібні знання у реальному житті? Тобто чи не достатньо вам буде знати що таке ВВП для сприйняття змісту новин? Так, я за, ви маєте знати основи, тобто категоріальний апарат. Проте не обов’язково заглиблюватись у суть. Зараз я можу з упевненістю зазначити – краще замовити дипломну роботу. Чому керують вами ті, що погано навчались? Бо вони не витрачали час на те, щоб писати дипломну роботу, курсову, реферат чи готувались до семінарів як це робили ви.

Моя порада: працюйте над собою, щоб бути професіоналом. Краще замовити дипломну роботу! Отримуйте навички правильного спілкування, цінуйте той час, що маєте можливість побути з близькими, отримати нові емоції, новий досвід, подорожуйте!

Не інформація керує світом, а ефективність. Інформації безліч, проте, щоб її опанувати, потрібен час. Час – найцінніший ресурс. Тому той, хто приймає рішення звернутись до професіоналів з вирішення будь-якого  питання – вчиняє меншою мірою мудро.

Якщо тобі потрібна допомога –

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *