4 перевірені способи зберегти мотивацію, коли хочеться про все забути

Як змусити себе працювати? Подібне питання підняли на Quora – мережі по обміну знаннями, де консультації можна отримати від спеціалістів в різних галузях. Доктор філософії, інженер-програміст, який протягом останніх 25 років трудився на благо Microsoft, Amazon, Google, Oracle розповів про свої чотири прийоми:

  1. Сядьте за стіл та нічим не займайтеся ))) Тобто не вивчати сайти в інтернеті, не вести переписку в соцмережах, не читати і-мейли, не брати в руки телефон. “Я називаю ці періоди робота або нічого. Час від часу роблю перерви, допоки не з’явиться жага до роботи”. Нудьга – ефективний мотиватор. Головне, щоб вистачило дисципліни витримати до тих пір, допоки не з’явиться бажання взятися за роботу.
  2. Мінімізуйте вплив відволікаючих факторів. Виділіть час щоденно та щотижня, коли Вас ніхто не турбуватиме. Пересвідчіться, що в ці моменти ви працюєте. Закрийте почту, вимкніть телефон – уникайте всього, що виводить Вас із зони продуктивності.
  3. Нотуйте прогрес. “Я записую задачі, які протрібно виконати протягом дня. Закінчивши ту чи іншу справу, викреслюйте її зі списку”. Коли дивлюсь на викреслені пункти розумію, що все-таки щось виконано.
  4. Віддавайте перевагу роботі з високим рівнем навантаження. Люди як правило більш ефективні, коли виникає потреба відмовитись від чогось, ніж коли вибір стоїть між роботою чи неробством. Висока відповідальність змушує прискорюватись. Ритм всім до вподоби!

Проте якщо зосередитись на роботі не вдається, або перегляньте особисте відношення до поточного заняття, або змініть його на НОВЕ!

2 Коментарів “4 перевірені способи зберегти мотивацію, коли хочеться про все забути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *